İstanbul Notthingham Arası Taşımacılık

Evinizi en cazip fiyat seçenekleriyle yurtdışındaki yeni yaşamınıza taşıyor, siz diğer detaylarla ilgilenirken taşınma işleriyle ilgili her şeyi biz hallediyoruz. İstanbul’dan Notthingham’a evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı kapıdan teslim alan ekibimize güvenmeniz yeterli. İngiltere’de şehirlerarası taşımacılık için ayrıca herhangi bir ödeme yapmadan, eşyalarınızı yeni adresinize getiren deneyimli ekibimiz sayesinde cüzi bir harcamayla taşınma işlerini düşünmenize gerek kalmaz. Uluslararası eşya taşımacılığını tüm sertifikalara sahip, deneyimli profesyonellerle ve Avrupa standartlarında hizmetlerle yürüten CML Kargo ile havayolu şirketlerine yüklü harcamalar yapmazsınız.

Eşyalarınızın güvenliğini sağlama konusunda titiz çalışan ekibimiz deneyimiyle değerli eşyalarınız için özel ambalajlama ve güvenli iletim için eşyaların niteliğine göre hassas taşımacılık yapar. Antika eşyalarınızı hasarsız bir şekilde Notthingham’a ileten profesyonel ekibimizin uluslararası antika taşımacılığında yılların deneyimine sahiptir. İstanbul’dan Notthingham’a evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde maddi değeri yüksek eşyalarınızı kapıya teslim ediyor, İngiltere’de şehirlerarası nakliyat için ayrıca bir ücret de talep etmiyoruz. Havayolu şirketleriyle yüksek fiyatlar üzerinden anlaşmanız durumunda ülkeye girişin ardından eşyalarınızı evinize ulaştırmak için de ayrıca ödeme yapmanız gerekirken ekibimizle anlaşmanız durumunda ekstra ödemeler yapmazsınız. Sıcakkanlı çalışanlarımız eşyalarınıza özel taşıma planları oluşturarak, Notthingham’daki yeni evinize en düşük harcama ile taşınmasını sağlar. Her zaman en cazip fiyatlarla uluslararası eşya taşımacılığı yapan CML Kargo eşyalarınız için ekstra karton kutu ihtiyaçlarınız için herhangi bir ücret talep etmez, ücretsiz olarak tüm kutu ihtiyacınızı karşılar.

Avrupa’nın dört bir yanına senelerdir eşya taşımacılığı yapan CML Kargo uzmanlığıyla taşınma konusunda detaylarla ilgilenmeniz, nakliyat işleri için yapacağınız harcamaları düşünmeniz gerekmez. Öğrenciler için özel indirim seçeneklerimiz bulunduğu gibi kalabalık ailelerin eşyalarını da, havayolu şirketleriyle kıyaslanmayacak kadar düşük fiyatlarla İstanbul’dan Notthingham’daki yeni evinizin kapısına kadar taşıyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetlerimizle evinizin eşyalarını maddi teminat altına alıyor, en kötü durumda bile mağdur olmanızı önlüyoruz. Taşıma sırasında eşyalarınız kaybolma veya hasar görme gibi durumlara karşı sigortalı olacağından, güvenlikle alakalı içiniz rahat bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz.

FACEBOOK İLE YORUMLAYIN

Profesyonel şişman.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir